menuordersearch
ravaad.ir

درسنامۀ جامع روش تحقیق در روانشناسی، علوم تربیتی و مشاوره بسیار کاربرد

عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید ...
موجود
تخفیف ویژه
درسنامۀ جامع روش تحقیق در روانشناسی، علوم تربیتی و مشاوره بسیار کاربرد
...
درسنامۀ جامع روش تحقیق در روانشناسی، علوم تربیتی و مشاوره بسیار کاربرد
(6)
(0)
کتاب چاپی
رنگ و مدل
کتاب چاپی
تعداد
+
_
عدد
قیمت
210,000 تومان
قیمت برای شما
190,000 تومان
مقدمۀ مؤلف

 

داوطلبان گرامی، ضمن آرزوی مؤفقیت برای یکایک شما عزیزان

 

 برای درس روش تحقیق درسنامه‌ای جامع فراهم کرده‌ایم تا پایانی باشد برای تمام سردرگمی‌‌‌‌‌های داوطلبان در انتخاب و مطالعۀ منابع متعدد کنکور‌‌‌‌های سراسری ارشد و دکتری.
هدف تألیف این کتاب تهیۀ خلاصه‌ای کامل و جامع از مهم‌ترین منابع کنکور است. درواقع این کتاب خلاصه‌ای کامل از هر آن چیزی است که داوطلب برای پاسخگویی به سؤالات روش تحقیق نیاز دارد، زیرا در این کتاب تا حدامکان از هیچ نکتۀ مهمی غفلت نشده‌ است.

 

این درسنامه تلاش کرده با توضیح و ذکر مثال‌‌‌‌‌های متعدد داوطلب را در یادگیری مطالب یاری کند. منابعی که بر اساس آن‌ها این درسنامه نگارش شده است در پایان کتاب آمده است. در داخل هر فصل نکات مهم و کلیدی جدا شده تا داوطلب نکات مهم هر فصل را راحت‌تر به خاطر بسپارد.
در پایانِ برخی فصول مطالب با رسم جداول، دیاگرام و نمودار‌‌‌‌های مختلف، طبقه‌بندی و خلاصه‌سازی شده تا یادگیری برای داوطلب آسان شود. همچنین سؤالات طبقه‌بندی‌شدۀ 15 سال اخیر ارشد و دکتری به‌صورت کاملاً تشریحی حل شده و در پایان کتاب هم به حل تشریحی سؤالات کنکور 99 و 1400 اختصاص یافته است. بنابراین این درسنامه برای کلیۀ داوطلبان کنکور ارشد و دکتری روان‌شناسی، علوم تربیتی، مشاوره و علوم‌شناختی مناسب است و آن‌ها را از مطالعۀ کتب اصلی بی‌نیاز می‌کند.
برای آنکه از مطالب این درسنامه بیشترین استفاده را ببرید، تست‌‌‌‌‌های طبقه‌بندی‌شده را دو روز بعد از مطالعۀ آن فصل بزنید. همچنین برای تحکیم بیشتر یادگیری قبل از مطالعۀ فصل جدید، فصل قبل را مرور کنید.

 

در فرجام از مدیریت محترم نشرِ رَواد که چاپ این کتاب را پذیرفتند و با رهنمودهایشان باعث افزایش کیفیت کتاب شدند و برای هر چه بهتر شدن این کتاب از هیچ کوششی دریغ نکردند، بی‌نهایت سپاسگزارم.
از تمام دانشجویان و خوانندگان این درسنامه تقاضا دارم هر انتقاد و پیشنهادی دارند، به آدرس پیج اینستاگرام مؤلف http://instagram.com/fahimehhakima ارسال کنند. (صفحۀ اینستاگرام با سرچ "فهیمه حکیما" قابل دستیابی است).

 گروه علمی آموزشی رواد دوره‌‌‌‌‌های رفع اشکال (نکته و تست و آموزش جامع آمار و روش تحقیق را برگزار می‌کند. در صورت تمایل برای شرکت در این دوره‌‌‌‌‌های آموزشی با شمارۀ 09012688878 تماس بگیرید.

 

        فهیمه حکیما
مدیر دپارتمان روان‌شناسی گروهِ علمی آموزشی رواد            
دانش‌آموخته رتبۀ اول کارشناسی‌ارشدِ روان‌شناسی بالینی دانشگاه تهران
دانشجوی دکتری روان‌شناسی دانشگاه گیلان