menuordersearch
ravaad.ir

چاپ و آماده سازی کتاب

عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید ...
(27)
(0)
چاپ و آماده سازی کتاب

رواد

نشر رواد

 

انتشارات رواد در خدمت شما پژوهشگران، نویسندگان، شاعران و هنرمندان عزیز است تا با آسان ترین و بهترین و به صرفه ترین روش نوشته های شما را چاپ کند. نویسندگی در هر سطح و برای گروهی که باشد ارزشمند و به گفتۀ بیهقی هیچ نوشته ای نیست که ارزش یک بار خواندن را نداشته باشد.

بعد از تولید اثر، انتشار بسیار مهم است و اگر پایه و ارزشی بیشتر از نوشتن نداشته باشد از آن کمتر نیست. نویسندگان در همیشۀ زمان با ترازویی حرکت می‌کنند که یک کفۀ آن تولید و کفۀ دوم انتشار آن است. بنابراین موفقیت وقتی حاصل می‌شود که تولید و انتشار در تعادل باشد. چه بسیار پژوهشگران و اهل قلمی که فیش های تحقیقی و نوشته های بسیاری دارند، اما در چاپ آن کوتاهی می‌کنند. در گذر زمان حتماََ و بدون شک می‌گویند اشتباه کرده اند که آثار خود را به چاپ نرسانده اند.

تاریخ به سند و مدرک نیاز دارد، مخاطب تشنۀ دانستن است، وسایل نشر بسیار متنوع و زیاد است، پس چرا حرف هایمان را به منصۀ ظهور نرسانیم؟!

اگر نوشتۀ خود را منتشر نکنیم، پس چطور دانش، اطلاعات و هنر خود را نشان دهیم؟ چگونه با نسل های بعدی در گفت و گو باشیم؟!

 

نشر آثار به اندازۀ نوشتن مهم است.

 

چگونه آثار خود را به چاپ برسانیم؟

 

یکی از بهترین و مفیدترین راه ها، چاپ کتاب است. چاپ کتاب در تقویت کارنامکِ (رزومه) شما عزیزان بسیار مفید است. در جامعۀ مدرک گرای فعلی، داشتن اثر بسیار ضروری است، به ویژه برای دوستانی که می‌خواهند راه تعلیم و تعلم را پی بگیرند یا در رشتۀ تحصیلی و شغلی خود موفق بشوند.

نوشته های خود را دست نویس یا تایپ شده در اختیار انتشارات رواد قرار دهید و پس از اینکه انتشارات اثر شما را ویرایش کرد که البته با تخفیف صورت می‌گیرد، مراحل چاپ کتاب یکی پس از دیگری انجام می‌شود و مجوزات پنجگانۀ چاپ کتاب برای اثر شما از ارشاد به صورت قانونی گرفته می‌شود.

1- اخذ شابک

2- اخذ مجوز قبل چاپ؛

3- اخذ فیپا؛

4- مجوز طرح جلد؛

5- اخذ اعلام وصول

6- راهنمایی نویسندگان برای فروش و بازاریابی کتابشان؛

7- شرکت در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران؛

8- سرای اهل قلم و صندوق هنرمندان.

9- مهم تر از همه، ما با اهل قلم هم نفس خواهیم بود و تا پایان در کنارشان هستیم تا آن جا که دوستانی که با مؤسسۀ رواد کار کرده اند به این ارتباط و تعامل ادامه داده اند و این مسئله از مهم ترین افتخارات ماست.

ناشر، مدیر دپارتمان های ما و تقریباََ تمام همکاران رواداز دانشجویان ممتاز و دانش آموختگان برتر هستند که دغدغۀ شما دانشجویان، پژوهشگران و .. را درک می‌کنند و دلسوزانه مشاوره می‌دهند و تجربۀ زیسته و راه رفتۀ خود را در اختیار شما قرار می‌دهند و از شما عزیزان نیز مطالب بسیاری یاد می‌گیرند.

مراحلِ چاپ کتاب

نوشتۀ خود را  ارسال می‌فرمایید؛
ادیت و ویرایش فنی می‌شود، بعد مراحل صفحه‌آرایی، نمونه‌خوانی و طرح جلد و اخذ مجوزات کتاب (۵ مجوز) توسط ناشر گرفته می‌شود؛

آخرین مرحلۀ چاپ، بخش اعلام وصول است. پس از این مرحله عملاً وظیفۀ ناشر با موفقیت به پایان رسیده است، ما در این مرحله متوقف نمی‌مانیم، بلکه بعد از این مرحله هم در کنار شما هستیم؛ در مشاوره و کمک به بازاریابی، بارگذاری کتاب در سایت رواد، قرارداد با کتاب‌خانه‌های دیجیتال، شرکت در نمایشگاه و....

هدف، افتخار و برکت کارِ ما در این است که همه با هم رشد کنیم. سعی مجدانه و مستمرانه داریم تا برای همۀ دوستانی که از خدمات و محصولاتِ مؤسسۀ رَواد استفاده کرده اند، معاملۀ برد -برد ترتیب دهیم و برای این مهم از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

چاپ کتاب در مصاحبه‌ی دکتری، ارشد و ارتقای شغلی خیلی کمک‌کننده‌ است.   همچنین در سایت قلم و خانه‌ی کتاب صاحب پروفایل می‌شوید و با داشتن شرایط، عضویت شما در صندوق هنر محقق می‌شود و ....

چاپ کتاب موفقیت شغلی و تحصیلی شما را تضمین می‌کند. تجربۀ زیستۀ مؤسسۀ رَواد به شما عزیزان بااطمینان می‌گوید اگر کتاب درست، حساب شده با ویرایش درست و ... چاپ شود، هرگز بر دست نویسنده نمی‌ماند.

کتاب برکتش را با خود می‌آورد و این فرزندِ خلفِ نویسنده مطیع، شادی آور و رشددهنده است.

اگر باور ندارید یا هنوز مردد هستید، امتحان کنید.

 

 

راه های ارتباطی:

پشتیبان رواد: 09012688878

مدیر انتشارات رواد: 09102080014

 

دربارۀ ما

 

ازجمله کتاب های انتشارات رواد:

  • درسنامۀ جامع تحقیق و روش پژوهش؛
  • داستان زندگی آسیه زن ستودۀ پروردگار؛
  • سخن شکرین پارسی؛
  • بچه های طبیعت؛
  • خرس پنبه ای و عسل؛
  • نازگلی لپ گلی؛
  • از وابستگی تا رهایی؛
  • راهنمای جامع نویسندگی کودک با تکیه بر نظریه های ادبی و مولفه های روان شناختی رشد کودک و ....