menuordersearch
ravaad.ir

نقدِ پنج پایان نامه ارشد روانشناسی + فوق کاربردی

عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید ...
موجود
تخفیف ویژه
 نقدِ پنج پایان نامه ارشد روانشناسی + فوق کاربردی
...
نقدِ پنج پایان نامه ارشد روانشناسی + فوق کاربردی
(2)
(0)
نقد پنج پایان نامه ارشد روانشناسی (فایل ورد)
رنگ و مدل
نقد پنج پایان نامه ارشد روانشناسی (فایل ورد)
تعداد
+
_
عدد
قیمت
257,500 تومان
قیمت برای شما
170,000 تومان
نقد پنج پایان نامه ارشد رشته روانشناسی

یکی از پروژه های رایج دوره ارشد و دکترای تمام رشته ها به ویژه رشته روانشناسی و مشاوره نقد پایان نامه های مرتبط با رشته است. این پروژه های کلاسی را اساتید برای درس آمار و روش تحقیق می‌خواهند. درس آمار و روش تحقیق از دروس بسیار مهم تمام رشته ها است که یکی از دروس امتحانی کنکور ارشد و دکترای تقریبا تمام رشته ها نیز هست. 

در پروژه کلاسی نقد پایان نامه دانشجو می‌بایست یک یا چند پایان نامه رشته خود را از نظر مباحث آمار و روش تحقیق، از نظر اصول نگارش عملی و نحوه درست نویسی و نحوه منبع نویسی مورد نقد و بررسی قرار دهد. ما در این محصول تمام فصول پنچ پایان نامه رامورد واکاوی دقیق قرار داده و یک محصول آموزشی مفید برای شما فراهم کرده ایم. اگر دانشجوی روانشناسی یا مشاوره هستید این محصول برای شما حتما مفید خواهد بود.

 

معرفی محصول:
در
این محصول پنج پایان نامه در مقطع ارشد در رشتۀ روانشناسی مورد نقد قرار داده ایم. هر بخش پایان ‌نامه شاملِ چکیده، فصل اول، فصل دوم، فصل سوم، فصل چهارم، فصل پنجم و منابع به شکل جداگانه نقد و اشکالات آن‌ها کامل شرح و توضیح داده شده‌است.
تمام بخش‌ها از جهت روش‌شناسی تحقیق و نکات آماری زیر ذره بین نقد قرار گرفته‌اند.


عناوین پایان‌نامه‌های نقد شده:

پایان نامۀ اول با عنوانِ تاثیر آموزش مواجهه‌سازی/جلوگیری از پاسخ بر بهوشیاری و نشانگان اختلال افراد مبتلا به اختلال وسواس‌جبری، روش پژوهش: آزمایشگاهی (لینک دانلود پایان نامۀ نقد شده در ایران داک)
پایان‌نامه دوم با عنوانِ : مقایسۀ ویژگی‌های شخصیتی سرشت، منش، تاب‌آوری و راهبردهای تنظیم هیجان دانشجویان روانشناسی و پزشکی، روش پژوهش علی مقایسه‌ای (لینک دانلود پایان نامه نقد شده در ایران داک)


پایان‌نامه سوم با عنوانِ بررسی رابطۀ بین تاب‌آوری و خلاقیت با اشتیاق تحصیلی دانش‌آموزان مقطع متوسطه روش پژوهش: همبستگی از نوع توصیفی روش آماری رگرسیون (لینک دانلود پایان نامه نقد شده در ایران داک)


پایان‌نامه چهارم با عنوانِ بررسی رابطۀ بین صفات معنوی با تاب‌آوری بر روی نوجوانان دختر: روش پژوهش توصیفی از نوع همبستگی روش آماری رگرسیون (لینک دانلود در ایران داک)


پایان‌نامه پنجم با عنوان: بررسی مقایسه ویژگی‌های شخصیتی در دانشجویان ورزشکار ایرانی و غیر ایرانی روش پژوهش: توصیفی از نوع همبستگی (لینک دانلود پایان نامه نقد شده در ایران داک)

 


سایر محصولات ما:
1.    درسنامۀ جامع روش تحقیق ویژه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی؛ همراه با حل تشریحی سوالات 15 سال اخیر
2.    درسنامۀ جامع آمار ویژه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی؛ همراه با حل تشریحی سوالات 10 سال اخیر


3.    جزوۀ روانشناسی تربیتی ویژه درس روانشناسی تربیتی در کنکور ارشدو دکترا و آزمون استخدامی؛ همراه با سوالات طبقه‌بندی شده؛


4.    ده‌ها فایل آموزشی و درسی مربوط به رشتۀ زبان و ادبیات فارسی و روانشناسی؛


5.    بستۀ آموزشی تضمین و جامع (صفر تا صد) آموزش MMPI-2،


6.    چندین نمونه فایل اجرا، نمره‌گذاری و تفسیر کامل آزمون‌های رورشاخ، TAT، بندرگشتالت، میلون(MCMI-III)، MMPI، SCL-90

 
7.    بستۀ آموزشی داستان‌نویسی کودکان با تکیه بر نظریۀ استعاره‌ای مفهومی فرکلاف و مولفه‌های روانشناختی رشد کودک (به صورت تضمینی به همراه تخفیف ویژۀ چاپ کتابِ شما)

 

8    جزوۀ آموزشی کاربرد زبان در تربیت ویژه کلیۀ معلمان و اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان